Про компанію David's Star


Компанія «David's Star» існує на українському ринку дитячого одягу та головних уборів понад 20 років, весь цей час ми працюємо для Вас, пропонуючи ексклюзивний, модний, красивий одяг та зручні головні убори, які тішать дітей та їхніх батьків.

Щороку компанія випускає дві колекції: осінь-зима та весна-літо. Всі вони відрізняються безпекою матеріалів, високою якістю пошиття та цікавим дизайном. У наших колекціях Ви знайдете багатий вибір моделей шапки, гольфи, лосини, жилетки та інше прикрашені вишивками, аплікаціями, стразами та модними принтами.

З величезною старанністю ми працюємо над тим, щоб діти відчували себе виключно комфортно та модно. Наші вироби "David's Star" - це торгова марка високої якості зі строгою системою контролю виробництва. Продукція повністю сертифікована та відповідає всім вимогам гігієнічних норм.

Чому Вам варто працювати з нами?


Високий рівень пошиття

Наші співробітники мають професійні навички шиття

Якість матеріалів

Всі матеріали безпечні та високої якості

Широкий асортимент

Понад 100 нових моделей кожен сезон

Сертифікована продукція

Технологічний контроль кожної моделі

Понад 20 років на ринку


Умови співробітництва для оптових клієнтів


Працюємо лише з повної оплати, відстрочки платежу немає. Надсилання Новою Поштою цього ж або наступного дня після переказу коштів (залежно від часу платежу). Оплату можна зробити на розрахунковий рахунок. Накладна товару дійсна протягом 3-х робочих днів, після чого суму до оплати необхідно уточнювати.

Мінімальна сума замовлення – 2500 грн. В упаковці ростовка (2 або 3 шапочки) одного кольору. Замовлення приймаються через сайт, на пошту, Telegram або Viber.

Система знижок
Сума замовлення: 5000 грн. 10000 грн. 25000 грн. 85000 грн.
Знижка: 3% 5% 7% 10%